Blog – reaktywacja :)

Oj dano już nie pisałem. Choć czasu mam ostatnio dużo. Aż za dużo 🙁

Działo się ostatnio w moim życiu sporo. Dużo można by pisać. Ale najważniejsza konkluzja jest taka, że szukam pracy. Doszedłem do wniosku, że 18 lat pracy w jednej firmie to sporo i czas najwyższy coś zmienić. I zmieniłem. Rozstałem się z moim dotychczasowym pracodawcą. Tzn. jeszcze nie tak do końca. Jestem do 31 grudnia na wypowiedzeniu, bez obowiązku świadczenia pracy. Więc tak jakbym się już rozstał.

A więc szukam pracy.

Ponieważ jednak mam teraz trochę wolnego, a jak znajdę coś ciekawego, to pewnie urlop pojawi się nieprędko, postanowiłem odświeżyć trochę umysł i gdześ wyjechać. Długo zastanawiałem się dokąd. I... wróciłem do pomysłu, który nie wypalił w zeszłym roku. Skorzystałem z uzbieranych mil w programie Miles&More. Dopłaciłem "symboliczne" podatki i opłaty i jestem szczęścliwym posiadaczem biletu lotniczego na trasie Poznań-Monachium-Tokio-Monachium-Poznań.

Podróż potrwa 9 dni, a ogólny jej plan wygląda tak:

Pn Tokyo - Hiroshima
Wt Hiroshima-Miyajima-Hiroshma
Śr Hiroshima-Osaka
Cz Osaka
Pt Osaka-Kyoto-Osaka
So Osaka-Tokyo
Nd Tokyo
Pn Tokyo
Wt Tokyo
JRPass, pozwalający zaoszczędzić sporo pieniędzy na japońskich kolejach, jest już w drodze. Noclegi zarezerwowane. Teraz tylko szukam na CS kogoś, kto pokaże mi trochę kraju kwitnącej wiśni. Jadę zupełnie sam. Może ktoś ma ochotę dołączyć ??

2 myśli na temat “Blog – reaktywacja :)

  1. hejka! to aż tak??? ten rozwód znaczy się… no cóż… nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!:) a tej Japonii to Ci zazdroszczę odrobinkę… Baw się ładnie i pisz koniecznie!!!

Komentarze są zamknięte.