O mnie …

Z wykształcenia jestem informatykiem, ale wykonywany obecnie zawód niestety nie pozwala mi się za bardzo spełniac w tej dziedzinie i właśnie szukam pracy. Nie zmienia to faktu, że kocham komputery i każdą wolną chwilę spędzam w ich towarzystwie (ten blog to też efekt tej miłości). Zawsze lubiłem programować. Szkda, że nie mam na to zbyt wiele czasu. Moją specjalnością są bazy danych. Znam trochę Visual Fox Pro, MS SQL Server, liznąłem trochę Oracle'a. Języki programowania: C++, C#, HTML, PHP oraz SQL. Lubię podróżować (obok lista odwiedzonych krajów). Większość podróży odbywam służbowo, dlatego daleko mi do globetrottera, ale moim marzeniem jest wybrać się w podróż, podczas której nie będę nocował w fajnych hotelach w centrach dużych miast. Zobaczymy ... Ostatnio zafascynowało mnie latanie. Na razie tylko na MS Flight Simulatorze, ale może kiedyś uda mi się zasiąść za sterami w realu... Aktualizacja 2013-10-06: Nie szukam już pracy!!! Od lipca pracuję jako konsultant SAP i Project Manager. Praca moich marzeń. Niestety może ucierpieć na tym trochę ten blog, bo czasu na podróże znacznie mniej 🙂  
Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie materiały, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony.

6 myśli na temat “O mnie …

  1. Czesc,

    chce wlozyc link do bloga roku, tez w kategorii podroze, ale n ie umiem:) Moze jako informatyk moglbys mi podpowiedziec jak to sie robi?
    Pozdrawiam

  2. dzieki za info o Barcelonie, wybieram się w sierpniu, mam nadszieje ze sobie poradze, pozdrawiam:-))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *