Zbliża się podróż do Istambułu

Już tylko kilka dni zostało do kolejnej podróży zarezerwowanej w pierwszym dniu obowiązywania LOT-owskiej taryfy "First minute" (dzięki mlecznepodroze.pl !!!). Weekend w Istambule, jedynym mieście leżącym na dwóch kontynentach.

Startujemy jak zwykle z POZ. Krótka (3h) przesiadka w WAW i o 16:35 powinniśmy wylądować w IST. Transfer z lotniska do hotelu mamy zapewniony przez hotel.

Hotel Nena Sultanahmet Istanbul

Rezerwację w Hotel Nena Sultanahmet Istambuł robiłem dużo wcześniej, dzięki temu cena jest naprawdę preferencyjna - 153,9 EUR za 3 noce ze śniadaniem i transferem z lotniska, dla dwóch osób. Jak na hotel w samym środku historycznego centrum Istambułu - super !!! Po raz kolejny przekonałem się, że należy ufać i sprawdzać. Cena na moim ulubionym booking.com nie zawierała zniżki za wcześniejszą rezerwację i transferu. Dlatego rezerwacji dokonałem na stronie hotelu.

Byłem już w Istambule kilka razy, ale zawsze służbowo. Teraz przyszedł czas, żeby krótko, ale intensywnie trochę pozwiedzać i pokazać to, moim zdaniem fantastyczne miasto, żonie. Zobaczymy na pewno najbardziej znane atrakcje Istabułu. Mam również nadzieję, że odkryjemy miejsca, w których jeszcze nie byłem.

Topkapi Palace
Blue Mosque
Hagia Sophia

Relacja na blogu.